אוטותל - השכרת רכבים

אוטותל – מה ואיך זה בעצם עובד? מדריך מקוצר למשתמש המתחיל

ברוכים הבאים למאה ה-21, עידן הטלפונים החכמים, השעונים החכמים, הטלוויזיות החכמות, וכעת גם שירותי השכרת הרכב החכמים של תל אביב. הכירו את אוטותל, הרכב השיתופי המוביל בתל אביב, שייקח אתכם מכל מקום – לכל מקום בעיר (וגם מחוצה לה), בקלות, ביעילות ובזול. רוצים לשמוע עוד? הכנו עבורכם מדריך ידידותי, חביב ונחמד שיספק לכם את המידע […]

ברוכים הבאים למאה ה-21, עידן הטלפונים החכמים, השעונים החכמים, הטלוויזיות החכמות, וכעת גם שירותי השכרת הרכב החכמים של תל אביב. הכירו את אוטותל, הרכב השיתופי המוביל בתל אביב, שייקח אתכם מכל מקום – לכל מקום בעיר (וגם מחוצה לה), בקלות, ביעילות ובזול. רוצים לשמוע עוד? הכנו עבורכם מדריך ידידותי, חביב ונחמד שיספק לכם את המידע על אופן השימוש, מסלולי הנסיעה, גבולות, חנייה ועוד. אז בואו נתחיל.

בתכלס, כמה זה עולה?

כולנו יכולים להסכים על כך שאחזקת רכב פרטי מלווה בהוצאות רבות, בין אם זה על דלק, חניה, ביטוח, או תחזוקה. מדובר בהשקעה לא קטנה, שלעיתים נמדדת באלפי שקלים לחודש, ובנינו, לא מתאימה לכל אחד. מה שכן מתאים, זה להגיע ממקום למקום בקלות, ובזול, כמה זול? בין 10 ל-40 שקלים בחודש בלבד, כאשר דקת נהיגה תעלה לכם 1.7 – 1.2 ש"ח, וזה לא משנה אם אתם נוהגים ביום, בלילה, בשישי בצהריים, בשבת בבוקר, בגשם זלעפות או בחמסין, התעריף נשאר קבוע. אה רגע, האם ציינו שהרבע שעה הראשונה היא ללא תשלום? עכשיו אתם יודעים.

השתכנעתם? בואו להירשם!

אפשר להירשם לשירות שלנו באחת מ-2 דרכים: אתר האינטרנט, או אפליקציית אוטותל. אלו מכם שמעדיפים את הדרך הישנה והטובה, מוזמנים להיכנס לכאן ולהפוך לאחד החברים שלנו תוך 5 צעדים פשוטים:

  1. הזנת פרטים אישיים – כמו בכל מערכת יחסים, נרצה קודם להכיר אותך, מה שמך, מה הגיל שלך, מאיפה בארץ, לאיזה מטרה הגעת- משתמש פרטי או עסקי? וכמובן, מה הטלפון וכתובת המייל, כדי שנוכל להמשיך לשמור על קשר. כמו בכל רשת חברתית שמכבדת את עצמה, אתם מוזמנים לבחור את התמונה הכי יפה שלכם לפרופיל שלנו.
  1. הזנת פרטי רישיון נהיגה – בסופו של יום, בשורה התחתונה, בתכלס: הגעתם לכאן כדי לנהוג לא? אז רצוי שיהיה לכם רישיון, בתוקף.
  1. בחרו את המסלול – כאן תינתן לכם האופציה לבחור את מסלול המנוי המועדף עליכם, בהתאם להרגלי ותדירות הנהיגה שלכם, ולפרופיל שיצרתם – פרטי או עסקי: הילוך נמוך, לאלו מכם הנוהגים פחות מ-60 דקות לחודש, או הילוך גבוה – לאלו מכם שנוסעים יותר מ-60 דקות באותו פרק זמן. ולמשתמשים העסקיים מביניכם, קיימת בחירה בין סמול, מדיום ללארג', בהתאם לאופי השימוש ברכב המושכר.
  1. הזנת פרטי אשראי – אל תדאגו, הכרטיס שלכם בידיים טובות, ולא תחויבו מעבר לשימוש שלכם.
  1. ללחוץ על אישור – כאמור, אתם יכולים להירשם גם דרך האפליקציה: איך שתורידו אותה לסמארטפון ותקליקו עליה, תקפוץ לכם הודעת הרשמה, ואז נוכל להיות חברים.

מחשבים מסלול מחדש – אילו מסלולים מוצעים לכם?

לאנשים שונים יש הרגלי נהיגה שונים, שימושים שונים ברכב, מקומות להיות בהם, תדירויות, מסלולי נהיגה ועוד. לכן אנו מציעים בחירה בין כמה סוגי מסלולי הצטרפות, בהתאם לפרופיל שיצרתם (אם אתם משתמש עסקי או פרטי).

למשתמשים הפרטיים יש בחירה בין 2 מסלולים:

א. הילוך נמוך – זה מסלול שמתאים לאנשים שנוסעים פחות מ-60 דקות בחודש, מדובר בכל אלו שעושים נסיעות קצרות בתוך העיר: לסופר, לוטרינר, לרופא השיניים, ועוד ועוד, או לאנשים שנוהגים בתדירות נמוכה במיוחד. דמי המנוי החודשיים של מסלול זה הם 10 ש"ח, דקת שיריון ודקת עצירת ביניים – 0.85 ש"ח, דקת נהיגה – 1.7 ש"ח.

ב. הילוך גבוה – זה מנוי שמתאים לאנשים שנוהגים יותר מ-60 דקות בחודש ברחבי העיר, ויש לומר – חורשים אותה לאורכה ולרוחבה במסגרת השגרה שלהם: בין אם זה כדי לנסוע למקום העבודה או לאוניברסיטה, הבייביסיטר השבועי על האחיינים, ארוחת שישי אצל הסבתא, ועוד שלל פעילויות שכל אחת מהן נמצאת בחלק אחר של העיר. דמי המנוי החודשיים הם 40 ש"ח, דקת שיריון ועצירת ביניים – 0.6 ש"ח, דקת נהיגה – 1.2 ש"ח.

גם המשתמשים העסקיים שלנו נהנים מ-3 מסלולים משתלמים במיוחד:

א. Small אלו מכם הבוחרים במשתמש העסקי שלנו, וזקוקים לרכב בעיקר לצרכי עבודה, נהנים מאופציה לשלב נהג נוסף לבחירתם, בתוספת סכום סמלי לדמי המנוי, כעת מחיר השירות לחודש הוא 69 ש"ח, דקת שיריון ודקת עצירת ביניים שתיהן עולות חצי שקל, ואילו דקת נהיגה עולה שקל אחד.

ב. Medium במסלול זה, משתמשים עסקיים יכולים לחלוק את הרכב המושכר עם עוד 4 נהגים אחרים! כך דמי המנוי החודשיים הם בשווי 99 ש"ח, הן דקת שיריון והן דקת עצירת ביניים עולות חצי שקל, ודקת נהיגה עולה גם כאן, שקל אחד בלבד.

ג. Large  מנויים שבוחרים באופציה זו משלמים 149 ש"ח לחודש, גם כאן מחירי עצירת הביניים ותחילת השיריון הן זהות (וזהות לסעיפים הקודמים – חצי שקל), וכך גם דקת נסיעה, מחירה זהה למסלולים העסקיים האחרים ועומד על שקל. זה דיל אטרקטיבי ויש לומר, הוגן במיוחד, בהתחשב בעובדה שכאן ניתנת האופציה למנוי שלנו לחלוק את הרכב המושכר עם עוד 9 נהגים אחרים לבחירתו!

אחרי שנרשמתם בשעה טובה ומוצלחת, מי יכול לנהוג באוטותל?

כל נהג שמלאו לו 21 שנות קיום ומחזיק ברישיון נהיגה בן שנתיים, עגול (שנה ו-11 לא נחשב). נהג צעיר (גם אם הוא בן 31), שרישיונו טרי, חדש מהניילון, אינו יכול לרכוש את השירות שלנו, ולצערנו גם לא נהג שגילו נמוך מ-21, גם אם הוא מחזיק ברישיון בן שנתיים ויום.

לאן תוכלו לנסוע עם אוטותל?

עם אוטותל תוכלו לנסוע בתוך תל אביב וגם מחוצה לה, כאשר גבולות הגזרה שלכם הם:

  • צפון: כביש 57 (ליד נתניה)
  • מזרח: כביש 6
  • דרום: כבישים 7 ו-41 (סמוך לאשדוד)

חשוב לציין שעל כל דקה בה נסעתם מחוץ לגבולות השימוש המצוינים לעיל, תשלמו תעריף של 3 שקלים, כמו כן, את הרכב אתם לוקחים מתל אביב, ולשם אתם גם מחזירים אותו בסוף השימוש.

נגמר לכם הדלק באמצע נסיעה, מה עושים?

במידה ונגמר לכם באחד מרכבי אוטותל הדלק באמצע נסיעה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מוקד השירות שלנו, בטלפון באפליקציה, להגדיר את מיקומכם, לאתר רכב בקרבתכם, ולהחליף. בכל מקרה, אתם לא צריכים לדאוג לתדלוק הרכבים, זו האחריות שלנו.

הגעתם ליעד, איך חונים ואיפה?

לנו באוטותל יש מפה ובה 520 חניות ייעודיות הפרוסות על גבי תל אביב כולה, ובניהן חניות נכים (בשימוש ברכב אוטותל מונגש) וחניות כחול לבן לשימושכם. את מכלול החניות שלנו ניתן לראות באפליקציה ובאתר האינטרנט ולבדוק אילו מהן קרובות ליעדכם. במידה והחניה שמצאתם לא פנויה, צרו איתנו קשר במוקד הטלפוני, שם אנו זמינים 24/7.

יש לכם דיגיתל? הרווחתם

עם דיגתל תזכו בקרדיט של 10 ש"ח, אותו תנצלו לנסיעות בחודש הבא!

מקווים שהמדריך היה שימושי עבורכם!

במידה ועולות שאלות נוספות, תוכלו לפנות לדף שאלות ותשובות.

בכל מקרה, ובכל עניין – תוכלו לפנות תמיד לשירות הלקוחות שלנו פה.

 

card
close
לפרטים נוספים
מלאו פרטים ומבטיחים לחזור
או חייגו 077-8054377

התקדמו שלב!
הפרטים שלך התקבלו במערכת שלנו בהצלחה.
ברגע שנהיה פנויים ליד הטלפון נתקשר אלייך 🙂